СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР МЕДИЦИНСКА АПАРАТУРА И ОБОРУДВАНЕ

Основни задължения:

- Инсталиране на апаратура и осигуряване на безпроблемното ѝ функциониране
- Поддръжка и сервиз на апаратурата
- Разрешаване на възникнали проблеми по апаратурата, на място или чрез консултиране на клиентите по телефона
- Участия в професионални събития (конференции, конгреси, изложби, търгове)

Изисквания към кандидатите:

- Висше инженерно образование по електроника, изчислителна, съобщителна техника и др. подобни в областта на слабите токове
- Компютърна грамотност – опит в диагностициране и отстраняване на софтуерни и хардуерни проблеми; практика с DOS; познания по мрежови свързвания
- Английски език – добро ниво, писмено и говоримо, за водене на кореспонденция и разговори с техническа насоченост
- Шофьорска книжка и готовност за пътуване в страната
- Комуникативност и умения за работа в екип

АПР ООД е фирма, занимаваща се с търговия на медицинска апаратура и търси да назначи млад и енергичен човек, с желание да пътува.

Ние предлагаме:

- Дългосрочен ангажимент
- Възможност за професионално израстване
- Добро заплащане, съответстващо на способностите

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Медицина

Населено място:

Гр. София

Дата:

31.10.2017

Организация:

АПР ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АПР ООД може да получите ТУК