Детегледачка

Гръцко семейство търси да назначи ДЕТЕГЛЕДАЧКА, която да помага на майката в обгрижването на 5 месечно бебе в Гърция и Кипър (семейството често пътува между държавите).

Начало на дейността: 7.10.2017

Изисквания към кандидатите:
• Мила и грижовна жена между 30 – 55 години
• Да има опит с отглеждането на бебета и да обича деца;
• Да има добри познания по английски език, като познанията по гръцки език носят предимство.
• Шофьорска кижка носи предимство, но не е задължителна.

Задължения:
• Помощ в обгрижването на бебето (преобличане, къпане, приготвяне и даване на храни и напитки и разходки);
• Помощ в поддържане на домакинството.

Ние предлагаме:
• Атрактивно месечно заплащане;
• Трудов договор по Кипърското законодателство;
• Осигурен безплатен транспорт;
• Осигурена безплатна храна;
• Осигурена самостоятелна стая с Internet;
• Коректност и добро отношение.

БЕЗ КОМИСИОННИ И ТАКСИ!!!

За повече информация свържете се с нас: +359 878 444 918.
*Моля, изпращайте Вашата автобиография с актуална снимка на е-мейл lora.ivanova79@gmail.com

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

29.09.2017

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК