Социална асистентка за London, Англия

United Partners HR търси да назначи СОЦИАЛНA АСИСТЕНТKA за обгрижване на възрастна дама в Лондон, Англия.
Начало на заетостта: 10.10.2017
Изисквания към кандидатите:
- Да владеят английски език на добро ниво.
- Да имат опит в обгрижването на възрастни хора (опитът в Англия дава предимство)
Задължения и отговорности:
- Помощ при ежедневна грижа: обличане/събличане, миене, къпане, хранене и др;
- Помощ в домакинството – пазаруване, готвене и чистене
- Изпълнения на поставените лекарски предписания;
- Разходки и компания.
Ние предлагаме:
- Легална трудова заетост;
- Медицинска застраховка;
- Съдействие пред институциите във Великобритания за получаване на пълния пакет от документи.
БЕЗ КОМИСИОННИ И ТАКСИ!!!

За повече информация свържете се с Татяна Йорданова на тел.: +359 877 215 988, Skype: united.partners.hr или изпратете автобиография с актуална снимка на t.yordanova@unitedpartnershr.eu

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

06.10.2017

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК