Социални асистенти за ПОЧАСОВА ГРИЖА в АНГЛИЯ

Английски партньор на “United Partners HR” търси социални асистенти за ПОЧАСОВА ГРИЖА в Epping (Лондон).

Заплащане: 1200 паунда на месец
Осигурена квартира и ежедневен транспорт.

Фирмата предлага:
- Обучение за придобиване на квалификация;
- Легална работа в Англия;
- Съдействие пред институциите във Великобритания за получаване на необходимия за започване на работа пакет от документи - NIN & DBS Check;

БЕЗ КОМИСИОННИ И ТАКСИ!!!

Изисквания към кандидатите:
- Да владеят английски език на добро ниво /писмено и говоримо/;
- Да имат опит в обгрижването на възрастни хора;
- Актуална шофьорска книжка носи премимство.

Задължения и отговорности:
- Обгрижване и подкрепа на хора с широк спектър от заболявания и увреждания.
- Изпълнения на поставените лекарски предписания;
- Водене на писмена документация.
За повече информация свържете се с Таня Йорданова на тел.: +359 877215988 или изпратете автобиография с актуална снимка на t.yordanova@unitedpartnershr.eu

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Актуална шофьорска книжка носи премимство.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

18.10.2017

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК