Клиничен лаборант

Клинична лаборатория обявява свободна позиция за медицински лаборант

Изисквания към кандидата:
- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО образование МЕДИЦИНСКИ ЛАБОРАНТ;
- Отговорност към поетите ангажименти, организираност, самоинициатива, желание за придобиване и прилагане на нови знания;
- Умение за организиране и планиране на работното време;
- Умения за работа в екип;
- Усмихнат позитивен човек с опит в комуникацията с пациенти;
- Добри познания в областта на лабораторната медицина;
- основни познания по английски език (желателно, но не задължително условие).

Основни задължения:
- Извършва медицински манипулации – венепункция с вакутейнери, изследване на кръв и друг биологичен материал;
- Работа с високо-специализирана медицинска лабораторна апаратура;
- Спазване на работния график;
- Внимание към пациентите и отговорно отношение към работата;

Нашето предложение:
- Трудов договор с всички полагащи се осигуровки, съобразно българското законодателство;
- 7-часов работен ден с покриване на 24-часов работен график;
- Основна заплата 610 лв. + ваучери за храна + пътеки;
- Допълнително заплащане на нощни, републикански и извънредни дежурства;
- Полагаем годишен платен отпуск в размер на 34 работни дни.

Документи за кандидатстване:

1.Автобиография с подробна информация за изпълняваните задължения на предишните работни позиции.
2.Снимка с добро качество, в близък план и без слънчеви очила или шапка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 610 до 800 лева на месец

Категория:

Медицина

Населено място:

Гр. София

Дата:

02.11.2017

Организация:

Вектрон ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Вектрон ЕООД може да получите ТУК