ПРИДРУЖИТЕЛ НА МЛАДЕЖ В ИНВАЛИДНА КОЛИЧКА

Описание

СПЕШНО СЕ ТЪРСИ, ПРИДРУЖИТЕЛ НА МЛАДЕЖ В ИНВАЛИДНА КОЛИЧКА!

Млад мъж в инвалидна количка търси социален асистент, който да го подпомага на работното място и в други дейности. Не се изисква предварителен опит.

Предлагат се:

Едноседмично обучение
Плаващо работно време
Граждански договор
Основна месечна заплата от 500 до 650 лв., в зависимост от договорените часове заетост.
Гарантирана почивка в празнични дни, при неблагоприятни условия и при болест. Осигурен транспорт от и до работното място. Абонаменти за ползване на библиотеки, музеи, театри и други обществени места. Служебна карта с безплатни мобилни услуги.

Основни задължения:

Превозване с инвалидната количка от основен адрес, позициониран в близост до метростанция „Сливница“ до
различни точки на София и обратно, чрез използване на различни видове достъпен транспорт. Подготовка и разнос на документация. Пазаруване за дома и работното място.

Работа на трудов договор,
ЕТ БЕТИ - ГГ - 91 - ГРИША ЛУКАНОВ

Асистентът е освободен от хигиенно-санитарни и медицински задължения.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
Изисквания към кандидата: Да е на възраст 18 – 55 години; Да е физически и психически здрав; Да има постоянно местожителство в град София; Да е безработен или с ангажименти, не изискващи постоянна заетост; Да е комуникативен, точен, отговорен, толерантен и откровен; Да е адаптивен към различни условия. С предимство се ползват кандидати: С елементарна компютърна грамотност; С образование в сферата на педагогически, социални и хуманитарни науки; С досегашна работа в социалната сфера; С елементарни умения по поддръжка на жилище.

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 500 до 650 лева на месец

Категория:

Социални дейности
Медицински сестри

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.12.2017

Организация:

Цолова

Детайли за организацията:

Повече информация за Цолова може да получите ТУК