Експерт Изследвания и анализ

Фондация “За Нашите Деца” е една от водещите български неправителствени организации. Повече от 25 години, фондацията в партньорство с децата, семействата, общностите, местната и изпълнителната власт, защитава правата на детето в България. Фондацията е с ясен фокус и ориентирана към търсенето на нови решения и алтернативи, които да заменят институционалната грижа за българските деца с грижа в семейна среда. В годините има високи постижения в социалната сфера в посока подкрепа на семействата, предотвратяване на изоставянето на деца в институции, приемна грижа, резидентна грижа за деца, ранна детска интервенция, осиновяване, терапевтични и социализиращи дейности с деца и други. Екипът се състои от много и различни професионалисти, обединени от силна вяра и мотивация да даде шанс на всяко дете да се радва на истинско детство в истински дом.

Търсим отговорен и амбициозен професионалист, който да стане част от екипа ни на позицията: Експерт Изследвания и анализи

Роля и отговорности за длъжността:
• Реализира процесите на планиране и изпълнение на самооценка, като част от стратегическото планиране на организацията.
• Реализира изготвянето на оценка от заинтересованите страни, с които организацията работи, на ролята на фондацията за осигуряването на правото на детето на семейство и подкрепа на най-малките и най-уязвимите деца.
• Изготвя анализ на външния контекст, в който фондацията работи, с цел да се изведат тенденциите в националните политики и приоритети, дарителството, възможностите за финансиране, потребностите на децата и семействата и наличните услуги.
• Съдейства за базиране на планирането на нови услуги на ясно доказана потребност по начин, осигуряващ участието на децата и семействата в планирането;
• Организира и провежда форми за участие на децата и техните семейства.
• Представлява фондацията на различни събития, според плана за участие в тях и според стратегическите цели на фондацията.

Изисквания:

• Образование – Висше
• Опит в извършването на изследователска дейност в неправителствения или
академичния сектор
• знания за ролите и състоянието на здравната и социалната системи за спазване правата на детето и осигуряване на детското благосъстояние
• Отлична компютърна грамотност

Организацията предлага:

• Трудов договор;
• 8 часов работен ден;
• Гъвкаво работно време;
• Обогатяване на познанията ви, съобразно вашите интереси и потенциал;
• Въвеждащо вътрешно обучение съгласно предварително съгласувана програма;
• Социални придобивки;
• Силен и сплотен екип, на който да разчитате.
• Принос към една благородна кауза;
• Много добри условия на труд;

В случай, че позицията представлява интерес за вас, моля да кандидатствате по стандартния начин. Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Умения: • Събиране и анализиране на голям обем информация от различни източници • Отлични комуникативни и презентационни умения • Отлични комуникативни умения – устно и писмено • Умения за работа в екип • Умения за управление на времето и справяне със задачите в срок • Познания за правата на децата и детското благосъстояние • Проактивност и ориентация към постигане на резултати • Умение за спазване стриктни крайни срокове и работа в динамична среда • Отлична компютърна грамотност

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Гюешево 21

Дата:

03.01.2018

Организация:

Фондация за Нашите Деца

Повече информация за Фондация за Нашите Деца може да получите ТУК