Охранител / Портиер

Нашият клиент е търговска компания, която се развива в няколко направления. Поради увеличения обем на работа, търсим да присъединим към екипа:

Охранител / портиер
Отговорности:

Контролира достъпа на посетители и персонал;
Осигурява сигурността и безопасността на поверения обект;
Поддържа реда и дисциплината в сградата;
Реагира бързо и адекватно в случай на аварийна ситуация.

Компанията предлага:

Трудов договор;
Работа на график;
Добро възнаграждение и социални придобивки;
Дългосрочна заетост и сигурност.

Изисквания:

Средно образование и чисто съдебно минало;
Вежливо отношение към посетители и клиенти;
Умения за работа в екип;
Работата е подходяща за пенсионери – релевантен опит ще се счита за предимство.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. "Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.05.2024

Организация:

Чирак Консултинг

Детайли за организацията:

Повече информация за Чирак Консултинг може да получите ТУК