Детегледач/ка

Нашият клиент е семейство, за което търсим детегледач/ка с английски език за момченце на 4 г. и 6 мес.

Работно време:

- Стандартно работно време

Задължения:

- Водене и взимане на детето на и от детска градина
- Грижа, забавление и обучение по английски език

В задълженията не влизат почистване на дома и/или готвене.

Кандидатите трябва да имат възможност и готовност за чести пътувания извън града и държавата при придружаване на родителите.

Изисквания:

- Опит в отглеждането на деца
- Образование в областта на Педагогика и/или Английска филология
- Отлична лична хигиена
- Желание за работа по съвременни и иновационни методи за отглеждане и възпитание на деца
- Отлично владеене на английски език
- Приветливост, търпеливо отношение

В случай че отговаряте на изискванията изпратете ни вашата автобиография чрез бутона “Кандидатствай по тази обява“.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.02.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК