Специалист ТРЗ и подбор- Шумен

Описание

Специалист ТРЗ и подбор
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Към настоящия момент Адеко търси мотивиран, отдаден и мотивиран професионалист, който да се присъедини към нашия екип на позиция:

Задължения:

Координира цялостния процес по подбор на персонал, с цел затварянето на отворените позиции, в необходимите срокове и качество;
Работи пряко с клиентите на компанията, за да се определят и удовлетворят очакванията и потребностите им, във тясна връзка с предоставяните от нас услуги;
Изготвя, поддържа и обновява документацията в личните досиета на служителите, в съответствие с изискванията на трудовото законодателство, при стриктна защита на личните данни;
Подготвя всички необходими документи при постъпване и напускане на служителите на работа – трудови договори, заповед за прекратяване и др.;
Обработва документи свързани с отсъстивията на служителите- болнични, отпуски и др., както и изготвя необходимите служебни бележки и удостоверения;
Комуникира информация към служителите по въпроси, свързани с трудовите им правоотношения, и относно изплатените им възнаграждения.

Изисквания:

Предишен професионален опит минимум една година на подобна позиция;
Натрупаните знания и умения в производствена компания, ще бъдат зачетени като предимство;
Отлични комуникативни умения и желание за работа в екип;
Свободно използване на MS Office (Word, Excel);
Владеенето на английски език на работно ниво, ще бъде отчетено като предимство.

Ние предлагаме:

Възможност за работа в международна компания, с утвърдена позиция и стандарти в бранша;
Отлично възнаграждение;
Социални придобивки – спортна карта, допълнително здравно образование и ваучери за храна;
Възможност за професионално и личностно развитие.

За да кандидатствате, изпратете своето CV.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:
Дентална медицина

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Шумен, Гр. София, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

02.10.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК