Детегледачка

Фондация “За Нашите Деца” е една от водещите български неправителствени организации. Вече 25 години, фондацията в партньорство с децата, семействата, общностите, местната и изпълнителната власт, защитава правата на детето в България. Ние сме организация с ясен фокус и ориентирани към търсенето на нови решения и алтернативи, които да заменят институционалната грижа за българските деца с грижа в семейна среда.

ДЕТЕГЛЕДАЧ / КА в "Детска къща" - Център за настаняване от семеен тип

Отговорности:
• Полага грижи за 4-6 деца на възраст от 0 до 3 години
• Осигурява физическа грижа за децата в къщата.
• Подкрепя развитието и социалното включване на децата и посреща техните нужди.
• Гарантира хигиена и приветлив вид на къщата
• Участва активно в регулярното почистване и основно почистване на къщата
• Подкрепя прането и гладенето на дрехите на децата
• Участва в подреждането на къщата
• Участва в готвенето за децата при нужда

Изисквания към кандидатите:
• Образование – средно
• Опит в отглеждането и грижата за деца
• Да не са осъждани или следствени по престъпления срещу личността
• Кандидатите да не са лишавани / ограничавани от родителски права
• Добро психическо здраве
• Позитивно отношение към деца, преживели трудности в собствените си семейства
• Толерантно отношение към различията в произхода, историята и етнос на децата
• Готовност за работа в екип, обучение и развитие
• Да проявяват отговорност, самоконтрол, коректност и такт
• Да проявява търпение и любов при работа с децата.

Предимства при кандидатстване:

• Опит в отглеждането на деца (включително собствени)
• Разбиране на нуждите на децата и толерантност към техния произход, история и поведение
• Опит с деца живели в социални домове е предимство
• Професионален опит – медицински или педагогически
• Готовност за работа в екип, допълнителни обучения и развитие

Работно време:

Работи се на график – 12 часови смени, включително и нощни дежурства

Организацията предлага:

• Трудов договор с Фондация "За Нашите деца", постоянен със срок на изпитване.
• Обучения и развитие
• Много благоприятна работна среда

Ако виждате себе си като част от Фондация „За Нашите Деца”, изпратете ни актуална автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат назначени на трудов договор с Фондация За Нашите Деца.Изпратените автобиографии ще се разглеждат напълно конфиденциално, съгласно действащата нормативна уредба.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Гюешево 21

Дата:

16.05.2018

Организация:

Фондация за Нашите Деца

Повече информация за Фондация за Нашите Деца може да получите ТУК