ПОМОЩНИК ФАРМАЦЕВТ

Horizons е консултантска фирма с 15-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

За един от нашите клиенти, голяма верига аптеки, във връзка с откриването на нови обекти, търсим да назначим:

Отговорности:
Консултиране на клиентите на аптеката;
Следенето на наличности и срокове на годност на медикаменти и препарати;
Следенето за добрия вид на аптеката;
Спазването на вътрешно фирмените правила и процедури;

Изиксвания:
Образование в сферата на Фармацията;
Добра компютърна грамотност;
Желание за дългосрочна съвместна работа;
Отлични комуникационни умения;
Умения за консултиране на клиенти;
Умения за работа в екип;
Позицията е подходяща и за кандидати без опит.

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение
Възможности за развитие
Гъвкавост на работния график

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашата кандидатура.
Конфиденциалността е гарантирана. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта №2118, валиден от 27.09.2016г

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Фармация
Медицина

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

18.06.2018

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК