Медицинска сестра/ медицински специалист

Дентална клиника Festok dent иска да увеличи екипа си и търси да назначи дентален асистент/ медицинска сестра.

Описание на длъжността и основни задължения и изисквания към служителя:

-Посрещане и настаняване на пациентите;
-Поддържане на контакт с пациентите и проявяване на отзивчивост към техните нужди и желания;
-Ръководене и синхронизация на работния график;
-Своевременно и пълно попълване на медицинската документация по указания на лекаря по дентална медицина,както и подготовка на медицинските досиета на пациентите;
- Асистиране на лекаря по дентална медицина при извършване на съответните видове лечебни манипулации;
- Подготовка на апаратурата и инструментариума за работа;
-Водене на стерилизация;
- Желание и умение за работа в екип;
- Предишният опит е предимсто;
-Завършено образование в тази сфера е предимство;
-Поради работата с чужденци, владеенето на чужди езици е предимство;
-Работа на непълен работен ден - от 14:00 до 19:30ч;
-Желателно да не е студент по медицина или дентална медицина, за да може да асистира през целия работен ден - 14ч до 19:30ч

Ние Ви предлагаме:
- Работа в престижна клиника с опитен,динамичен и усмихнат екип;
- Коректни трудовоправни и финансови взаимоотношения;
- Възможност за развитие в тази сфера;
- Отлични условия за работа;
- Добро заплащане;

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашата кандидатура.
Конфиденциалността е гарантирана. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Месторабота: град София

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Медицински сестри

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.06.2018

Организация:

"Д-р Фесток АОИПИДП" ЕООД

Повече информация за "Д-р Фесток АОИПИДП" ЕООД може да получите ТУК