ЛЕКАР към СЛУЖБА ПО ТРУДОВА МЕДИЦИНА

Описание

„ПОЛИКОНТАКТ“ търси ЛЕКАР към СЛУЖБА ПО ТРУДОВА МЕДИЦИНА

Изисквания:
- образование - магистър по медицина, лекар с призната СПЕЦИАЛНОСТ по ТРУДОВА МЕДИЦИНА и практически опит
- много добро познаване на основните нормативни актове, закони и наредби
- много добра компютърна грамотност

Отговорности:
- ръководи, координира и контролира специалистите в Службата по Трудова медицина
- дава препоръки и извършва консултантска дейност
- изготвя предписания и отчети
- участва в различни професионални семинари и конференции
- изпълнява и други задължения, произтичащи от заеманата длъжност

Начин на кандидатстване:
Първоначалният подбор ще се извърши по документи - актуална автобиография със снимка и мотивационно писмо. Одобрените по документи кандидати ще бъдат уведомени за последващо интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:
Медицина, Трудова медицина

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 1000 лева на месец

Категория:

Здравеопазване
Медицина
Лекари

Населено място:

Гр. Варна