Помошник-фармацевт

Описание

Помощник Фармацевт
ЮВ Фарм търси да назначи Помощник-фармацевт за работа в аптека на фирмата в гр.София-център

Отговорности:

- отпускане на лекарства по лекарско предписание
- професионално консултиране на клиентите
- съставяне на заявки, заприхождаване на стоки, внимателно следене на сроковете на годност, поддържане на хигиена в обекта.
- продажба на ОТС продукти и хранителни добавки

Изисквания:

- документ за завършено образование - бакалавър
- компютърна грамотност
- коректност, отговорност и лоялност
- умение за работа в екип
- опит на подобна позиция се счита за предимство

Аптеката предлага:

- отлични условия на труд
- отлично заплащане
- осигуровки върху пълното трудово възнаграждение
- работа на смени, както и съботно - неделни дежурства
- бонуси и допълнително заплащане за постигнати резултати
- възможност за дългосрочно професионално развитие

Моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Акация 16, София 1609, София-град

Дата:

30.07.2018

Организация:

alia

Детайли за организацията:

Повече информация за alia може да получите ТУК