Търговски представител във фармацевтична компания - ветеринарен лекар

„ВЕТ ПРО КОМЕРС” ООД (VEPCO) e динамично развиваща се компания в областта на ветеринарната медицина. Нашата дейност се състои във внос и дистрибуция на ветеринарномедицински продукти.
Във връзка с разширяване на дейността ни и с желание да следваме поставените цели, търсим да назначим търговски представител в гр. София.

Кандидата трябва да има висше образование - ветеринарен лекар.

Какво очакваме от Вас:
- Комуникативност и позитивно излъчване, предвид спецификата
на работа;
- Компютърна грамотност (Word, Excel, Mailing, Internet);
- Опит в търговията и владеене на английски език ще считаме за предимство;
- Търговски усет;
- Инициативност в работата, желание за усъвършенстване;
- Свидетелство за управление на МПС - категория В.

Какво предлагаме ние:
- Трудов договор;
- Служебен автомобил;
- Служебен компютър;
- Мобилен смартфон;
- Мобилен интернет;
- Възможност за професионално развитие;
- Трудово възнаграждение, оптимизирано с постигнатите
резултати.

Какви ще бъдат Вашите отговорности:
- Събиране и поддържане на база от данни на клиенти и продукти;
- Запознаване и изучаване спецификата на клиентите и продуктовото портфолио;
- Следене на продуктовото портфолио;
- Регулярни посещения на клиентите на фирмата.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
Като регистриран администратор на лични данни „ВЕТ ПРО КОМЕРС” ООД (VEPCO) гарантира: Личните Ви данни са защитени и ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:
Магистър

Профил:
Ветеринарен лекар или Здравен мениджмънт

Специални умения:
Какво очакваме от Вас: - Комуникативност и позитивно излъчване, предвид спецификата на работа; - Компютърна грамотност (Word, Excel, Mailing, Internet); - Опит в търговията и владеене на английски език ще считаме за предимство; - Търговски усет; - Инициативност в работата, желание за усъвършенстване. Какви ще бъдат Вашите отговорности: - Събиране и поддържане на база от данни на клиенти и продукти; - Запознаване и изучаване спецификата на клиентите и продуктовото портфолио. - Следене на продуктовото портфолио; - Регулярни посещения на клиентите на фирмата.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 0 лева на месец

Категория:

Здравеопазване
Фармация
Ветеринарна медицина

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Пловдив, ж.к. Тракия, бл. 189, вх. В, ап.2

Дата:

13.08.2018

Организация:

ВЕТ ПРО КОМЕРС ООД (VEPCO)

Повече информация за ВЕТ ПРО КОМЕРС ООД (VEPCO) може да получите ТУК