Специалист човешки ресурси- Пловдив

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоставянето на персонализирaни решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори търсим:

Специалист човешки ресурси

Основни задължения:

-Администриране процеса на наемане на нови служители, поддържане на трудови досиета и промени в трудовите договори;
-Администриране на програми за обезщетения и компенсации, спрямо трудовото законодателство;
-Договаряне и предоставяне на оферти за работа на избрани кандидати;
-Подпомагане, разработване и прилагане на политики и процедури в компанията;
-Участие в HR проекти и инициативи и събития;
-Подготвяне на вътрешни и външни доклади до властите в съответствие с нормативните изисквания;
-Опит в работата с външно счетоводство е предимство;

Изисквания:

-Бакалавър или магистър в сферата на човешките ресурси, бизнес администрация или финансите;
-Поне една година професионален опит;
-Владеене на английски език – писмено и говоримо;
-Отлично боравене с MS Office;
-Отлични комуникационни умения;

Компанията предлага:

-Дългосрочна работа на трудов договор;
-Коректно и конкурентно възнаграждение;
-Допълнителни социални придобивки;
-Стандартно работно време;

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2600 до 3700 лева на месец

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

23.05.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК