Микробиолог- Костинброд

Описание

Ти ли си нашата тайна съставка?

НАШИЯТ ЕКИП
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1900 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 595 милиона потребители, предлагайки избор от над 136 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.
Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

ОТГОВОРНОСТИ:

Извършва микробиологични анализи и контрол на суровини, материали, процеси, междинен и готов продукт;
При отклонения, извежда причините, дава предложения за действия, извършва допълнителни анализи за отстраняване;
Извършва ефективен контрол на критичните контролни точки и ОПРП с микробиологичен риск, участва във валидация и верификация на нови продукти и промяна в процеси;
Контролира резултатите от процесите на санитация, хигиенизация и дератизация на помещенията;
Подготвя и съхранява документацията за микробиологичното състояние съгласно утвърдени програми и процедури;
Прилага GLP (Добри лабораторни практики) в работата си, подпомага лаборантите при необходимост;
Спазва стандартите за качество и участва в поддържането на Системата за безопасност на храните.

ИЗИСКВАНИЯ:

Висше образование - Биолог, Биотехнолог, Технолог Хранителни технологии; завършен курс по Микробиология;
Над 2 г. професионален опит на сходна позиция (лаборант, микробиолог), с предимство - в хранително-вкусова промишленост;
Готовност за работа по график на 8-часови смени;
Работно ниво на владеене на английски език;
Проактивност, отговорност, способност за бърз анализ на информация и взимания на решение.
Опит със Системи по осигуряване на качество и безопасност на храните се счита за предимство.
Комуникативност, умения за работа в екип; Работа с документи;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
Организиран служебен транспорт, съобразен със смените;
Социални придобивки;
Ако нашето предложение представлява интерес кандидатствай сега!
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на следващ етап в процеса на подбор. Данните, които предоставяте са защитени от ЗЗЛД. Кока-Кола ХБК България се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите, за които вие сте предоставили вашето съгласие.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Биотехнологии

Населено място:

Гр. Костинброд

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

16.09.2019

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК