Главен готвач - гр.Плевен

Менпауър е световен лидер в областта на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, търсим позитивен и мотивиран кандидат за позицията:

Главен готвач

Отговорности:

Участвате в ефикасното приготвяне на продуктите;
Следите за спазването на стандартите за качество и бързина на работата;
Напътствате, обучавате и служите за пример на кухненския персонал за приготвянето на висококачествен продукт, докато се спазват всички хигиенни изисквания и предписания за безопасност на труда;
Подпомагате управителя в разрешаване на разнообразие от проблеми, пречещи на ефикасността на действие в кухнята;
Изготвяне и модефициране на менюто в ресторанта;
Участие в ревизирането и поддържането на инвентара.

Основни изисквания:

1 + години опит като Главен готвач;
Познания в областта на българската и европейската кухня;
Познаване на системите за управление на качеството и санитарно-хигиенните норми;
Комуникативност и лидерски способности.

Комапнията предлага:

Конкурентно заплащане;
Фирмено обучение;
Осигурена акомодация;
Безплатна консумация.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 2200 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.09.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК