Психолог

Фондация „Конкордия България" е част от международна организация и предлага комплекс от дейности и социални услуги, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи.

Имаме удоволствието да обявим вакантна позиция: Психолог
Работно място: Център за работа с деца на улицата с адрес „Павлина Унуфриева“ 4
Позицията е по заместване на служител в период на майчинство.

Вашите задължения:
- Индивидуална и групова работа с деца и родители;
- Обследване и психологически статус на насочените потребители ;
- Участие в екипни срещи, супервизии и обсъждания.

Бихме Ви припознали като успешен кандидат ако, Вие притежавате:
- Образователно-квалификационна степен – бакалавър и/или магистър по психология;
- Търпение и толерантност към хора от различни социални прослойки, етнос, ценностна ориентация, начин на живот, бит и хигиена;
- Наличието на опит в работа с деца и семейства бе се счело за предимство

Ние Ви предлагаме:
- Предлагаме трудов договор на пълен щат;
- Социален пакет, столово хранене, ваучери;
- Възможност за допълнителни ангажименти на същата позиция;
- Комуникативно работно място в близост до автобусна спирка
- Супервизия и подкрепа

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография.
При потребност от допълнителна информация можете да се свържете с нас чрез телефон 0877717647 /Юлиян Гетов/

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Психология

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

23.05.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК