Възпитател

Фондация „Конкордия България” е част от международна организация и предлага комплекс от дейности и социални услуги, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи.

Имаме удоволствието да обявим вакантна позиция в Център за работа с деца на улицата:
Възпитател

Вашите задължения:
- подпомагате на децата в учебната самоподготовка за училище;
- информирате и консултирате семействата на децата относно развитието им, привличайки ги активно в този процес;
- изграждате и поддържате мотивация за учене и стимулирайки редовно посещение на училище у децата и родителите им;
- готовност за работа на смени във времеви порядък от 8:30-18:30

Бихме Ви припознали като успешен кандидат ако, Вие притежавате:
- Образование: Средно/Висше образование, с предимство образование Педагогика;
- Справяне с работа под напрежение;
- Емпатия, тактичност и способности за индивидуален подход към клиентите;
- Толерантност към хора от различни социални прослойки, етнос, религия, ценностна ориентация и начин на живот;
- Опит в работата с деца в кризисни ситуации и/или със специфични потребности би се счело като предимство

Ние Ви предлагаме:
- Дългосрочен ангажимент и подписване на постоянен трудов договор на пълно работно време;
- Въвеждащо обучение, ежемесечна професионална подкрепа (супервизия) и възможности за допълнително обучение в сферата на социалната работа;
- Допълнителен социален пакет/дневен порцион за храна в служебна столова/

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография. ЩЕ СЕ СВЪРЖЕМ САМО С ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ.
При потребност от допълнителна информация можете да се свържете с нас чрез телефон 0877717647/Юлиян Гетов/

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

13.03.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК