Детски психолог

Описание

Психолог – психотерапевт

Международен психологически проект “Psyhelp” обявява свободна позиция за длъжността психолог, психотерапевт.

Задължения
•Провеждане на индивидуални консултации по скайп
•Работа с деца и семейства
•Семейно консултиране, вътрешни конфликти и др.

Условия на работа
•Не е необходимо набиране на клиенти
•Работата е подходяща както като основен, така и като допълнителен доход
•Графикът на работа се договаря според възможностите на кандидатстващия
•Достойно заплащане
•Трудовото възнаграждение може да се получава ежеседмично или един път в месеца по желание на кандидастващия
•Работа в стабилно развиващ се международен проект
•Сплотен колектив
•Трудов договор

Web: https://psyhelp-skype.com/bg
E-mail: info@psyhelp-skype.com

Очакваме вашите Автобиографии в европейски формат и вашите мотивационни писма

Изисквания към кандидата

Образование:
Магистър

Специални умения:
Изисквания към кандидастващите •Висше образование по психология •Наличие на документи по специалността •Наличие на сертификати за допълнителни специализации (желателно) •Внимателно отношение към клиентите, доброжелателност, вежливост •Добри комуникативни и емпатийни способности •Умения за работа с ПК •Гъвкавост и стресоустойчивост •Отговорност и желание за развитие

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1500 лева на месец

Категория:

Психология

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

гр. Кубрат, 7300, област Разград, община Кубрат, Юрий Гагарин, 36, България

Дата:

09.04.2019

Организация:

Psyhelp

Детайли за организацията:

Повече информация за Psyhelp може да получите ТУК