Лекар в служба по трудова медицина

Вие сте комуникативна и позитивна личност, притежавате опит в обслужване и консултиране на клиенти в областта на ЗБУТ? Вие обичате да помагате и да намирате подходящите решения, за да защитите работодателите и здравето на техните служители на работното място?

Ние от IVB имаме следното предложение за Вас - да се присъединете към екипа на нашия партньор служба по трудова медицина като „Лекар по трудова медицина“

Какви ще са вашите отговорности?

• Разработвате документация по ЗБУТ за клиентите на компанията – оценка на риска, инструкции, планове, КУТ/ГУТ и други;
• Разработвате и водите документация по здраве – здравни досиета, анализи, заключения и други;
• Водите обучения по ЗБУТ и поддържате документацията по ЗБУТ на клиентите на фирмата;
• Работите с клиенти, извършвате посещения и изпълнявате сключените договори с тях;
• Участвате в развиването на нови услуги по ЗБУТ, насочени за клиентите на компанията.

Какво се очаква от Вас?

• Висше медицинско образование;
• Компютърна грамотност: Отлично владеене на MS Office;
• Опит на подобна длъжност: минимум 2 години в изготвянето на оценка на риска, изготвянето на документацията по ЗБУТ, изискуема от закона, и опит в обслужването на клиенти в сферата на ЗБУТ;
• Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

Вашите компетенции:

• Отлични комуникативни умения;
• Способност за работа в екип;
• Коректност, лоялност и отговорност;
• Позитивно отношение и желание за дългосрочна работа.

Какво предлага компанията?

• Трудов договор;
• Въведение и допълнителни обучения;
• Твърдо месечно възнаграждение + бонуси;
• Карта за градски транспорт;
• Петдневна работна седмица;
• Работно място: София

Всички кандидатури ще се разглеждат строго конфиденциално и единствено за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

"АЙ ВИ БИ" ЕООД е компания за управление на човешките ресурси и подбор на персонал - регистрирана при "Министерство на труда и социалната политика" под № 2025 от 08.04.2016 г., и има право да извършва посредническа дейност по наемане на работа за Република България с безсрочна регистрация.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Латинка 9Б

Дата:

22.10.2019

Организация:

АЙ ВИ БИ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АЙ ВИ БИ ЕООД може да получите ТУК