Обгрижване на възрастни хора в Германия

Фирмата MEDIPE предлага легална и безопасна работа на територията на Германия в областта на услугите за грижи.
Благодарение на дългогодишния опит знаем как да Ви гарантираме сигурни работни предложения и професионална подкрепа за нашите Болногледачки и Болногледачи. Стремим се активно да оформяме и подобряваме на качеството на пазара на труда в Полша и в чужбина.
За лица които решат да сътрудничат с нас гарантираме социално осигуряване и допълнителни обучения повишаващи техните квалификации.

Оферта № 35890

Дата на престоя: 16.06 – 16.07
Населено място: 76661 Philippsburg
Възнаграждение: 1300€ нето месечно

Госпожа Гертрудa е на 91 години. Страда от старческа немощ и високо кръвно налягане. Няма проблем с говора. Пациентката се нуждае от подкрепа при ставане/сядане. Движи се самостоятелно. Сама може да поддържа ежедневна хигиена, но трябва да се я пази да не падне на земята. Спи нощем. Веднъж в седмицата идва домашна помощница и почиства къщата. Веднъж в седмицата идва външно медицинско лице и я къпе. Вкъщи на разположение има: ролатор, тоалетен стол, приставка за тоалетна чиния, болнично легло, столче под душ и лифт при стълбите.

- Пациентката живее сама в еднофамилна къща на село. Магазинът намира се до 15 мин пеша от къщата.
- Ще сте настанена в отделна стая с банята и с интернет
- Задължения: пълно обгрижване на пациента, поддържане на домакинството
- Изисквания: опит в областта на грижите на възрастни хора, комуникативно познание по немски език, удостоверение за местно лице

Ако тази оферта представлява за Вас интерес обадете се: +359 52 918 004, +359 52 918 038

Повече оферти тук: http://rabota.medipe.bg/#!/medipeWork

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Категория:

Социални дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

54-432 Wroclaw, ul. Strzegomska 236a

Дата:

17.05.2019

Организация:

Medpie DE Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. K

Повече информация за Medpie DE Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. K може да получите ТУК