Сътрудник, социални дейности в социална услуга

Фондация „Конкордия България” е част от международна организация и предлага комплекс от дейности, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи. Предоставяме социални услуги в центровете ни в Австрия, Румъния, Молдова и България. От 2008г. година развиваме центрове в София и София-област.

Във връзка планирано разрастване на дейността обявяваме вакантна позиция:
„Сътрудник, социални дейности в социална услуга“

Вашите задължения:
- полагате грижи свързани със задовляване текущите потребности и повишаване качеството на живот на деца в риск, настанени в резидентен тип услуга;
- придружавате потребители на услугата при посещения на институции, здравни заведения, социализиращи мероприятия извън центъра;
- спазване на организационните стандарти и процедури;
- работа в график на съботно-неделни и нощни дежурства;
Бихме Ви припознали като успешен кандидат ако, Вие притежавате:
- средно образование с хуманитарен профил или сте студент по специалностите: Социални дейности, Социална педагогика, Социално дело, Психология, Педагогика на девиантното поведение и др. сродни специалности;
- толерантност към хора от различни социални прослойки, етнос, ценностна ориентация, начин на живот, бит и хигиена;
- желание за учене при работа с различини клиенти –деца и младежи от/на улицата, с поведенчески проблеми, отпаднали/отпадащи от училище, деца с интелектуални дефицити и социално неглижирани;

Ние Ви предлагаме:
- трудов договор на пълен щат;
- работа по график на смени (с възможност за съчетаване с друг ангажимент);
- бонус система;
- коректно заплащане на нощен труд и дежурства на празнични дни;
- социален пакет: столово хранене, ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
- комуникативно работно място, с удобен достъп до обществен транспорт;
- тиймбилдинг;
-въвеждащо обучение;
- външна супервизия от експерт.

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография.
За допълнителна информация можете да се свържете с нас - 0877717647 Юлиян Гетов
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

01.08.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК