Портиер

Фондация „Конкордия България” е част от международна организация и предлага комплекс от дейности, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи. Предоставяме социални услуги в центровете ни в Австрия, Румъния, Молдова и България. От 2008г. година развиваме центрове в София и София-област.

Във връзка планирано разрастване на дейността обявяваме вакантна позиция:
„Портиер“

Работно време: 20 часа седмично, разпределени в дневни дежурства в събота и неделя.

Вашите задължения:
- осигурявате физическа охрана на сградата чрез постова и патрулна служба;
- контролирате движението на клиентите, външни лица и служители при влизане и излизане на територията на Социалния център (включително чрез системата за видеонаблюдение в сградата);
- извършвате пропусквателен режим на автомобили и други МПС;
- следите за недопускане на кражби, злоупотреби, разхищения и др. като при установяване на подобни случаи уведомявате ръководството;
- посрещате и насочвате влизащите в сградата и своевременно уведомявате даден колега/екип за посетител;
- вписвате външните посетители в книга за посещенията;

Бихме Ви припознали като успешен кандидат ако, Вие притежавате:
- професионален опит на идентична или сходна позиция;
- чисто съдебно минало;
- мотивация за работа;
- толерантност към хора от различни социални прослойки, етнос, религия, ценностна ориентация и начин на живот.

Ние Ви предлагаме:
- трудов договор на половин щат;
- коректно заплащане и бонус система след изпитателният период;
- социален пакет: столово хранене, ваучери за храна, служебно кафе, допълнително здравно осигуряване;
- комуникативно работно място, с удобен достъп до обществен транспорт;

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография.
Допълнителна информация можете да получите чрез телефон - 0877 717 647 /от 9:00-до 17:00/
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

12.09.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК