Детегледач/ка

Фондация „Конкордия България” е част от международна организация и предлага комплекс от дейности, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи. Предоставяме социални услуги в центровете ни в Австрия, Румъния, Молдова и България. От 2008г. година развиваме центрове в София и София-област.

Във връзка планирано разрастване на дейността обявяваме вакантна позиция:
„Детегледач/ка“
Позицията е по заместване до завръщане на титуляр. При професионално изпълнение на служебните задължения има опция за постоянен, дългосрочен ангажимент.

Бихме Ви припознали като успешен кандидат ако, Вие притежавате:
- завършено средно образование;
- мотивация за развиване и утвърждаване на услугите на центъра;
- опит в работа с деца е предимство;
- справяне с работа под стрес и в кризисни ситуации;

Вашите задължения:
- работите по график, включващ дневни и нощни дежурства;
- организирате и контролирате хигиенно-санитарното обезпечаване на бита и рационалното хранене на децата;
- участвате в изготвянето и прилагането на дневен режим с цел структуриране на свободното време на децата;
- организирате възпитателно-образователни дейности с децата с цел придобиване на навици, битови и социални умения;
- придружавате потребителите на услугата при посещения на институции, здравни заведения и различни мероприятия извън центъра;

Ние Ви предлагаме:
- трудов договор по заместване;
- осигурена храна по време на дежурствата;
- карта за градски транспорт;
- ваучери за храна;
- професионална подкрепа – въвеждащо обучение за новите колеги

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография.
Телефон за контакт - 0877717647 Юлиян Гетов
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 900 лева на месец

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

03.10.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК