МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

„Ремотерм” ЕООД е официален представител на фирма Castolin+Eutectic – Международен Институт по заваряване – световен лидер в продуктите и технологиите по заваряване.
За наш модерно оборудван дом за възрастни хора и хора с увреждания в с.Локорско, общ.Нови Искър търсим нови служители за разширяване на екипа на позиция : МЕДИЦИНСКА СЕСТРА.
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
-Диплома за завършено образование за медицинска сестра - общ профил.
-Предишен професионален опит е предимство.
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Наблюдава и се грижи за здравословното състояние на настанените в дома възрастните хора и хора с увреждания;
- Изпълнява лекарските назначения;
- Помага, консултира и се грижи за пациентите;
- Води медицинска документация;
ЛИЧНОСТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Удоволствие в общуването с пациенти;
- Умения за работа в екип;
- Способност да планира и организира работата си;

Работа на постоянен трудов договор, сключен с "Ремотерм" ЕООД.
Очаквана дата на откриване - 12.12.2019 г.
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Медицински сестри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул.Илиянци 56

Дата:

13.11.2019

Организация:

Ремотерм ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ремотерм ЕООД може да получите ТУК