Медицински лаборант

МДЛ Липогард е водеща клинична лаборатория с 20 год. история и профилирана в изследване на мастната обмяна. Лабораторията извършва платени изследвания и работи по договор със Здравна каса по три направления: клинична лаборатория, микробиология и паразитология.

Екип от опитни специалисти с ръководител хабилитирано лице с дългогодишен опит в обучение на млади колеги, както и интегрирането на по-възрастни специалисти.

В рамките на разширяване на дейноста си, лабортаторията търси да назчначи Клиничен Медицински Лаборант на непълен работен ден /4-6 ч/ за комбинирана работа в манипулационна и Централа.

Задължения:
Вземане на венозна и капилярна кръв със затворени системи.
Работа на анализатори, СУЕ, урини, бързи тестове
Компютърна грамотност за работа с информационна лабораторна система.
Изисквания:
Медицински лаборант (диплом). Предимство е предшестваща практика.
Умения за работа в екип, комуникативен и отговорен.
Въвеждащо обучение
Условия: Трудов договор; Работа в комфортна атмосфера с топ екип.
Ваучери за храна; Фирмени тържества; Бонус-персонални постижения
Подходяща и за пенсионери. При доказване на добри професионални умения след 3 м с възможност за пълен работен ден.
Необходими документи за кандидатстване:
Автобиография със снимка и посочени координати за връзка - телефон, електронна поща.
След селекция се провежда интервю за работа в Централата на ул. Любляна 34 Б, по посочен от нас график.
Тел. за контакти: 0888 55 92 40 (д-р Дончева)

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юрий Венелин 27

Дата:

27.01.2020

Организация:

МДЛ Липогард ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за МДЛ Липогард ООД може да получите ТУК