Магистър - Фармацевт - за района на НДК или Люлин 3- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента търсим за свой партньор – бързоразвиваща се аптечна верига - кандидат за позицията:

Магистър - Фармацевт - за района на НДК или Люлин 3

Подходящият кандидат е комуникативен и позитивен професионалист, който подхожда с грижа и внимание към пациента и аптеката и предпочита разнообразната и динамична работа.

Описание на позицията:
Отлично индивидуално клиентско обслужване, с позитивен и професионален подход
Отпускане на лекарства по лекарско предписание и свободна продажба
Спазване на фирмените стандарти и процедури
Отпускане на лекарства по НЗОК
Работа със зелени рецепти

Изисквания към позицията:
Завършеното висше фармацевтично образование е задължително
Отлични комуникативни и професионални умения
Желание за дългосрочна съвместна работа
Умения за консултиране на клиенти

Компанията предлага:
Възможност за дългосрочно кариерно развитие
Въвеждащо обучение
Работа в сплотен екип
Гъвкаво работно време на график
Конкурентно възнаграждение и бонусна система
Възможност за работа на следните локации - НДК или ж.к. Люлин 3

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме да ни изпратите Вашата професионална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.02.2020

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК