Стажант "Здраве и безопасност"- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, лидер в сферата на авиацията, търсим да назначим:

Стажант в отдел: "Здраве и безопасност"

Вашите отговорности:

- Помага в изпълнението на ежедневните задачи на отдел: "Здраве и безопасност";
- Помага в поддържане на документацията по здраве и безопасност, околна среда;
- Редовно проверява спазването на мерките за контрол по здраве и безопасност;
- Работи заедно с другите отдели в компанията, за да събира необходимата информация;

Компанията предлага:

- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Продължителност на стажа - от 3 до 6 месеца;
- Редовна смяна - (08:00-16:30);
- Ваучери за храна + дневно хранене;
- Осигурен служебен транспорт;

Нашите изисквания:

- Висше образование;
- Може с малък или без опит;
- Отговорност и желание за развитие;
- Готовност за работа в голяма международна компания.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.04.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК