Независим дистрибутор

Описание

Отговорности:
Поддържа и развива мрежа от клиенти и партньори за поверените му продукти, с цел запознаването им с тях и изпълнение на определен план;
Разширяване на пазарния дял на компанията в региона посредством конкретните цели;
Анализ и следене на пазара за осигуряване на възможности за ръст на продажбите;
постоянна и ежедневна пряка комуникация с лекари и медицински специалисти в различни области;
Провежда срещи, презентации и обучения на нови и настоящи клиенти и партньори за продуктите;
Организира и участва в научни форуми, конгреси и конференции в поверения му регион;
Консултира клиентите на компанията относно характеристиките и предимствата на поверените му продукти.

Изисквания към кандидатите:
Много добра компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel, Power point), Internet;
Готовност за интензивни пътувания в поверения район;

За да сте успешни на посочената позиция е необходимо да имате:
Умения за организиране и планиране. Предприемчивост;
Самостоятелно вземане на решение и преодоляване на проблеми;
Отлични умения за комуникация;
Отлични качества за провеждане на презентация;
Постоянство и етапност в постигането на високи резултати;
Желание за работа в екип и хора;
Коректност, честност, лоялност.

Ние предлагаме:
Работа в стабилна компания;
Екип от професионалисти в подкрепа на всички;
Задължително въвеждащо обучение;
Кариерно развитие ;
Мотивиращо възнаграждение свързано с постигнатите резултати.

При проявен интерес към тази позиция и отговаряйки на посочените изисквания, моля изпратете актуална трудова автобиография.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
При кандидатстване за позиция, Вие изрично се съгласявате и доброволно предоставяте личните си данни, които са под специален режим на защита, по смисъла на Закона за защита на личните данни и европейския Общ регламент за защита на личните данни.
Предоставените от Вас лични данни: три имена, адрес, електронен адрес, телефонен номер, дата на раждане, автобиография и други приложени по Ваша преценка документи, ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор за позицията, за която кандидатствате, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Трудово възнаграждение:

От 650 до 1200 лева на месец

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

04.06.2020

Организация:

Лонг Лайф Корпорация АД

Повече информация за Лонг Лайф Корпорация АД може да получите ТУК