ТЕСТОВИ ИНЖЕНЕР- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:

ТЕСТОВИ ИНЖЕНЕР
Компанията предлага:

Много добро възнаграждение;
Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
Социални придобивки;
Транспортни разходи;
Ваучери за храна;
5 допълнителни дни отпуск;
Годишен бонус;

Работните задължения включват:
Определя как да създаде процес, който най- добре да тества определен продукт в производствените и свързани дисциплини;
Отговорен за определянето на най- добрия начин за извършване на изпитването на продукта или изделието;
Осъществява качествен контрол и тестване на готови електро- механични изделия и възли влизащи в състава на тези изделия;
Създава тестови процедури/ машини за отделни процеси и за функционална годност на готови изделия;
Успешният кандидат притежава:
Отлични технически познания и практически опит в работата с техническа документация;
Точност, внимание и отговорност към поставените задачи;
Познания по Сертификационни процедури, стандарти и практики ( ISO, UL, MILL, ROHS и др.);
Познания в проектирането и поддържането на оценка на риска от процеса (FMEA)
Компютърна грамотност Microsoft office
Добри умения за работа в екип;

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 3500 до 3600 лева на месец

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.10.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК