Младши специалист - ЗБУТ- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш международен клиент, лидер в производството на пластмасови изделия търсим да назначим младши специалист ЗБУТ (здравословни и безопасни условия на труд)

Основни задължения:

• Организира, координира и контролира на дейностите за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд (ЗБУТ) в компанията;
• Разработва вътрешни правила за здравословни и безопасни условия на труд;
• Координира изготвянето на оценки и становища, относно изискванията за ЗБУТ при въвеждането на ново оборудване и новопостъпили служители;
• Организира обучението на КУТ и ГУТ, разработва и реализира програми за квалификация и преквалификация на работещите служители;
• Осъществяват взаимодействието със службите за пожарна безопасност, гражданска защита , ХЕИ и районните инспекции по труда.

Компанията предлага:

• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Възможност за допълнителни международни обучения;
• Осигурен транспорт до работното място;
• Работа в стабилна и бързо развиваща се международна компания;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
• Много добра работна среда

Изисквания към кандидата:

• Владеене на английски език - ниво В2;
• Опит на сходна позиция;
• Инициативност, комуникативност, умение за работа в екип;
• Висше образование;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.01.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК