МАГИСТЪР - ФАРМАЦЕВТ Ж.К. ОВЧА КУПЕЛ - София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента търсим за свой партньор – бързоразвиваща се аптечна верига - кандидат за позицията:

МАГИСТЪР - ФАРМАЦЕВТ Ж.К. ОВЧА КУПЕЛ

Подходящият кандидат е комуникативен и позитивен професионалист, който подхожда с грижа и внимание към пациента и аптеката и предпочита разнообразната и динамична работа.

Описание на позицията:

-Отлично индивидуално пациентско обслужване, с позитивен и професионален подход
-Отпускане на лекарства по лекарско предписание и свободна продажба
-Спазване на фирмените стандарти и процедури
-Отпускане на лекарства по НЗОК
-Възможни локации: ж.к. Овча купел

Изисквания към позицията:

-Висше образование Магистър-фармацевт/ Диплома за помощник-фармацевт
-Отлични комуникативни и професионални умения
-Желание за дългосрочна съвместна работа
-Умения за консултиране на пациенти

Компанията предлага:

-Възможност за дългосрочно кариерно развитие
-Въвеждащо обучение
-Гъвкаво работно време на график при общо мин. 168 работни часа
-Конкурентно възнаграждение и бонусна система

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме да ни изпратите Вашата професионална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Изисквания към кандидата

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК