Медицински представител (със задължителен опит)- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на наш клиент - водеща компания с дългогодишен опит в развитието, производството и реализацията на хранителни добавки, ние търсим сериозен и мотивиран кандидат, който да заемат позицията:

Медицински представител (със задължителен опит)

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Работа в компания с дългогодишен опит в производството на хранителни добавки;
• Подсигурени служебен автомобил, лаптоп и телефон;
• Стандартно работно време /понеделник-петък/;
• Добро стартово възнаграждение;
• Възможност за развтие и усъвършенстване на уменията;
• 200 лв. ваучери за храна.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:

• Създава нови контакти и поддържа настоящите с лекари и фармацевти в своя район;
• Рекламира и демонстрира качествата на продаваните артикули;
• Участва в симпозиуми и специализирани изложения;
• Договаря и събира заявки за доставка на хранителни добавки и лекарствени продукти на компанията;
• Информира и консултира клиентите за новите и настоящи продукти и промоции.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:

• Висше медицинско образование ще се счита за голямо предимство;
• ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ОПИТ минимум 2 години на сходна длъжност;
• Шофоьоркса книжка.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лицензен номер 382/29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Медицина

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.11.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК