Медицинска сестра

Описание

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

Кабинет личен лекар - д-р Емилия Янкова, специалист педиатрия, семеен лекар, с над 30 години опит в медицината, търси медицинска сестра.

Предлага се:
Динамично работно място в центъра на град Русе, на улица Борисова, Медицински Център I (познава се като Втора Поликлиника), работа с много добре развита обща практика, добро заплащане, бонуси за годината спрямо определени цели, развитие като медицинска сестра с редовно обучение.

Цел и атмосфера на работата:
Медицинската сестра ще отговаря за работата с пациенти спрямо организация на график, документация и комуникация с д-р Янкова. Успешният кандидат ще може да създава и допринася заедно с д-р Янкова за една добра атмосфера както за екипната работа, така и за пациентите. За успешната работа е важно да има отлично отношението към тях независимо от тяхното държание. Поради това, понякога атмосферата е натоварваща, но от голяма помощ за пациентите. Те имат необходимост от спокойствие, допълнителни обяснения и в повечето случаи малко повече внимание. За това се изисква, медицинската сестра, да е с много добри личностни качества, като:
• Изключителна организираност
• Добър професионализъм
• Отлична комуникация
• С желание за развитие в професионално отношение (повече информация за това как се развивали минали медицински сестри и къде са те сега може да бъде предоставена по време на интервюто, но в повечето случаи развитието е болничния сектор в България или в чужбина).

Отговорности:
• Водене на медицински досиета (пример: рецептурни книжки, медицински бележки, амбулаторни листи, епикризи и др.)
• Записване на часове за амбулатория и организация на графика на д-р Янкова
• Грижа към пациентите (измерване на кръвно налягане, ЕКГ, измерване на телосложение, имунизации и др. – д-р Янкова ще предостави подробно обучение на различните апарати и процеси за водене на грижа на пациентите)
• Работа с компютърната програма Хипократ

Условия на работата:
• Постоянен трудов договор
• 8-часов работен ден (може да се договори и 4-часов ден)

За подаване на заявление за работа, се изисква:
• CV
• Oбразователно-квалификационна степен специалност медицинска сестра или акушерка;

Желаещите да кандидатстват за обявената работна позиция е нужно да изпратят актуално CV на rpetrova@pachico.net Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Регламента за защита на личните данни (GDPR). Срок за подаване на апликация за работа като медицинска сестра е до 30 Юни 2021.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:
медицинска сестра

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Здравеопазване
Медицина

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

15.06.2021

Организация:

"Д-р Емилия Янкова-АПИМП-ИП" ЕООД

Повече информация за "Д-р Емилия Янкова-АПИМП-ИП" ЕООД може да получите ТУК