Магистър-фармацевт

„Би енд Ви 78“ ООД, гр. Раднево, търси да назначи за аптеката си в гр. Раднево магистър – фармацевт.

Изисквания:
Завършена степен на образование: магистър – фармацевт.
Да не е лишен от правото да упражнява професията.
Да е с чисто съдебно минало.

Отговорности:
Подпомага ръководителя на аптеката, отговаря за отпускане на лекарства по лекарско предписание и свободна продажба на продуктите предлагани в аптеката, спазване на фирмените стандарти и процедури.

Ние предлагаме:
Отлични условия на труд и постоянен трудов договор.
Работно време – събота и неделя.
Конкурентно заплащане – по договаряне, трудов договор на реална заплата с пълни осигуровки, допълнително заплащане на празнични дежурства, отпуск по Кодекса на труда и др.
Редовни допълнителни бонуси към заплатата.
Възможност за професионално развитие.
Коректност.
Работа в малък и сплотен колектив.
Поемане на транспортните разходи до работното място.
Място на работа: гр. Раднево.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме да ни изпратите Вашата професионална автобиография на електронна поща vaniacovey@hotmail.com или се обадете за въпроси на моб. тел. 0887112615, 0876001131 – Стойчев.
Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Гарантираме, че ще разгледаме документите съобразно разпоредбите на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1100 до 1500 лева на месец

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

10.07.2021

Организация:

БИ ЕНД ВИ 78 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БИ ЕНД ВИ 78 ООД може да получите ТУК