Медицински персонал - Варна

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор - международна компания, предлагаща персонал за Домове за стари хора, търсим отговорни и мотивирани служители, които да се присъединят към техния екип:

Медицински персонал

Отговорности и задължения:

• Наблюдава здравословното състояние на хората настанени в дома;
• Предоставяне и събиране на здравна информация;
• Следи виталните показатели на хората настанени в дома;
• Извършва всички манипулации назначени от лекаря;
• Работи тясно с лекарите и подпомага тяхната работа;
• Извършва всички необходимите манипулации.
Основни изисквания:

• Завършено подходящо образование за мед. лице;
• Професионален опит ще се счита за предимство;
• Готовност за интензивно пътуване;
• Добро говоримо ниво на Английски Език;
• Желание за първоначално обучение по Нидерландски език до ниво В1;
• Актуално СV на англ. език
Компанията предлага:

• Първоначален 3 месечен онлайн курс по Нидерландски език – компанията осигурява месечно възнаграждение – 680 нето лв за този период;
• Конкурентно ниво на заплащане след обучението от 3000 до 3600 лв нето;
• Трудов договор с осигуровки
• Възможност за развитие в международна среда от специалисти;
• Съдействие от страна на компанията при старт на новото работно място;
• Позитивна работна атмосфера;
• Покриване част от разходите за квартира;
• 25 дни платена годишна отпуска
• 36 работни часа седмично с възможност за допълнително възнаграждение на при извършен извънреден труд

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV на англ. език.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3800 до 4400 лева на месец

Категория:

Медицински сестри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

19.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК