Помощник Фармацевт - Чирпан

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивиран и отговорен специалист да се присъедини към екипа на компанията на позицията :

Помощник Фармацевт

Отговорности:

- Управление на процесите в аптеката;
- Позитивно отношение и комуникация с клиентите;
- Идентифицира нуждата на клиента и дава професионален съвет и препоръка на подходящ продукт, с цел взимане на информирано решение за покупка;
- Спазване на правилата и политиките на компанията.

Изисквания:

- Релевантно образование в областта на фармацията;
- Инициативна и отговорна личност;
- Умения за консултиране на клиенти.

Компанията предлага:

- Атрактивно възнаграждение;
- Много добри условия на труд;
- Коректни взаимоотношения;
- Възможности за развитие

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. Чирпан

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК