МАГИСТЪР-ФАРМАЦЕВТИ - Младост/Дървеница/Овча купел/Вардар

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако сте мотивиран кандидат с желание за развитие във ФАРМАЦИЯТА;
Имате предходен опит или сте завършили скоро образованието си като Магистър-Фармацевт или Помощник-Фармацевт;
Ако сте позитивен човек, ориентиран към пациентите, кандидатствайте СЕГА за позиция в аптеки с локации: ж.к Дървеница/Овча купел/Младост 2/Оборище/Вардар

Аптеките предлагат:
Работно време на 6-часови дневни смени
Комуникативни локации
Възможност за дългосрочно кариерно развитие
Въвеждащо обучение
Конкурентно възнаграждение
Изисквания:
Висше образование Магистър-Фармацевт/Помощник-Фармацевт е задължително
Отлични комуникативни и професионални умения
Желание за дългосрочна съвместна работа
Умения за консултиране на пациенти
Описание на позицията:
Отлично индивидуално пациентско обслужване, с позитивен и професионален подход
Отпускане на лекарства по лекарско предписание и свободна продажба
Отпускане на лекарства по НЗОК и зелени рецепти

Ако това предложение е предизвикало интерес във Вас, ще очакваме да ни изпратите Вашата професионална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Изисквания към кандидата

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.01.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК