Бранд мениджър – Фармацевтичен сектор

В HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Един от нашите партньори е водеща компания с дългогодишен опит в развитието, производството и реализацията на хранителни добавки. Търсим инициативен и мотивиран професионалист, който да се присъедини към Маркетинговия отдел на компанията на позиция:

Отговорности:
• Участва в организацията на търговски и рекламни кампании, както и в представянето на продукти на компанията в симпозиуми, конгреси, изложения;
• Предлага, координира и подкрепя процеса по въвеждане на нови продукти;
• Разработва годишен маркетингов план за позиционирането на компанията на пазара и наблюдава прилагането и резултатите;
• Създава и подсигурява навременното изпълнение на промоционалните програми в сътрудничество с мениджъра по продажби, маркетинговия директор и всички останали екипи в компанията, както и с външни организации и партньори;
• Проучва и анализира пазара и конкурентите компании и изготвя пазарни прогнози на базата на получените резултати;
• Създава годишни бюджети по продукти;
• Редовно придружава медицинските представители при работата с лекарите, поддържа контакти с клиентите, в течение е с медицинските практики;
• Участва активно в бизнес срещи и срещи на екипа;
• Организира обучения и други вътрешни процеси за повишаване на мотивацията на екипите.

Изисквания:
• Завършено висше образование по маркетинг, медицина, фармация, икономика или друга релевантна специалност;
• Познания за фармацевтичния пазар в България и пазара на хранителни добавки;
• Опит във фармацевтична компания/компания за хранителни добавки;
• Опит на подобна позиция – продуктов мениджър/специалист, маркетинг специалист и др.;
• Отлично владеене на английски език;
• Отлични компютърни умения;
• Умения за създаването на промоционални материали за продуктите на компанията, отговарящи на нуждите на здравните професионалисти и крайния потребител.

Компанията предлага:
• Възможност да станете част от утвърдена компания на Българския пазар;
• Работа с богато портфолио от запазени марки, лидери на местния и международния пазар;
• Професионална и стимулираща работна среда;
• Конкурентно възнаграждение и социален пакет;
• Обучение и развитие;
• Комфортни условия на работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

23.11.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК