ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ В ОТДЕЛ "ОРТОПЕДИЯ"

Описание

Описание и изисквания:
Ние сме лицензирана агенция за подбор на персонал 3416/11.10.2022 г.
За наш партньор търсим:ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ В ОТДЕЛ "ОРТОПЕДИЯ"
Компанията е официален дистрибутор на DePuySynthes, Johnson & Johnson за България - световни лидери в предоставянето на решения в множество отдели на здравеопазването като ортопедия, спортна медицина, травматология, гръбначна хирургия и неврохирургия.

Компанията е постигнала висок стандарт на обслужване на своите клиенти, непрекъснато подобрява и разширява дейността си. С оглед реализиране пълния капацитет и оптимизиране дейността на отдел “Ортопедия“, обявяваме свободна позиция за длъжността: „Търговски представител“ за град София към отдел “Ортопедия“

Основни задължения:

- Управлява продажбите в поверения регион чрез изграждане на дългосрочни партньорски взаимоотношения с лекари и болници;
- Активно предлага и презентира ортопедичните изделия и търговските условия с оглед изпълнение на поставените от компанията цели, свързани с увеличаване обема на продажбите и оптимизиране на дейността;
- Проучва пазара, участва в операции с цел представяне на продуктите и запознаване на медицинския екип с особеностите на медицинския инструментариум;
- Отговаря за клиентите позиционирани в гр. София

Компанията предлага:

- Добро твърдо възнаграждение с възможности за нарастване според показаните резултати;
- Постоянен трудов договор и реално осигуряване;
- Петдневна работна седмица;
- Интересна динамична работа на ненормиран работен ден;
- Интензивни пътувания в поверения регион;
- Квалификационни обучения;
- Отлични възможности за личностно развитие.

Ако се припознавате като този служител и искате да направите крачка напред, ще се радвам да ни изпратите Вашето CV.
Всички документи ще се съхраняват в строга конфиденциалност.
Ще се свържем с одобрените кандидати, които ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Изисквания към кандидатите: - Медицинска насоченост на придобитата специалност или квалификация ще се счита за предимство; - Правоспособност и опит за управление на МПС; - Много добро владеене на английски език, писмено и говоримо; - Подготовка и отлични умения за работа с Windows, Еxcel, Word, Open Office; - Организационни способности, аналитичност, добра комуникативност за работа в екип, концентрация, съобразителност, предприемчивост и настоятелност по време на работа с клиенти и партньори.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Фармацевтични продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Велико Търново ул. Борис Богданов

Дата:

28.11.2022

Организация:

Несторов Консулт ЕООД

Повече информация за Несторов Консулт ЕООД може да получите ТУК