Помощен персонал - временен проект (3 месеца) кв.Гео Милев

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър България, търси за свой клиент, лидер във фармацевтичната индустрия, мотивирани кандидати за позицията:
Опаковчик

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Пакетиране и подреждане на фармацевтични продукти.
Следи сроковете и доброто състояние на продуктите, с които работи.

ПРЕДЛОЖЕНИЕТО:
Заплащане: от 7.50лв до 9.50лв чисто/час
Дневни 8 часови смени по график: Първа и Втора смяна
Работа в млад колектив.
Възможност за допълнително заплащане при постигане на добри резултати.

ИЗИСКВАНИЯ:
Кандидатури с възможност за работа през целия период, ще бъдат разглеждани с предимство !
Предишен опит не се изисква.
Навършени 18г.
Въвеждащо обучение.
Подходящо и за студенти с малък опит. Имаме място за теб и за твои приятели!

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашата автобиография.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Менпауър България има лицензен номер № 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1350 до 1600 лева на месец

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

02.03.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК