Медицински представител

Инбиотех ООД e българска фармацевтична компания с дългогодишен опит, специализирана в производство и търговия на лекарствени продукти и хранителни добавки с високо качество за българския и международния пазар.
С цел повишаване степента на познаване на продуктите и разширяване на пазара, както и лансиране на нови продукти, Инбиотех ООД търси професионалист за позицията Медицински представител за гр.София

Задачи:

- Ежедневно представя продуктите на здравните специалисти (лекари и фармацевти) с цел
повишаване на тяхната популярност и прескрипция;
- Увеличава обема на продажбите, съгласно плана за съответния регион;
- Изгражда и поддържа постоянен контакт с партньори и клиенти;
- Изготвя текущи отчети и документи;
- Организира и участва в научни форуми, конгреси и конференции.

Изисквания:

- Висше образование - специалност медицина, фармация и друго свързано с медицината;
- Умения за представяне, консултиране и продажба;
- Добри комуникативни умения и работа в екип;
- Умения за планиране, анализ и организиране;
- Умения за работа с компютър - MS Office, Internet;
- Шофьорска книжка и опит с готовност за интензивни пътувания;
- Опит като медицински представител ще се счита за предимство.

Инбиотех ООД предлага:
- Фирмено обучение;
- Конкурентно възнаграждение.

Ако притежавате необходимото образование, умения и мотивация, моля изпратете Вашето CV със актуална снимка и мотивационно писмо до 10.08.2024 г.

Само подбрани кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Към всички кандидати ще има конфиденциално отношение.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.07.2024

Организация:

Инбиотех ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Инбиотех ООД може да получите ТУК