Консултант Козметика за Верига Аптеки

В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата
при намиране на нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С
гордост можем да кажем, че вече 16 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата.
Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най- добрата
версия на себе си. Участваме в развитието на много български и международни компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за бизнеса им. Нашата мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се разраства, което остава нашата най-
голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти – утвърдена в страната верига аптеки – търсим мотивирани
кандидати за позиция Консултант Козметика за Верига Аптеки. Ако сте комуникативен, динамичен и имате желание да работите в развиваща се компания, тази възможност е за Вас!

Основни отговорности:
• Професионална консултация за медицинска козметика и натурални продукти;
• Ежедневно заявяване, завеждане и подреждане на стока;
• Следене на наличности и срок на годност на продуктовия асортимент на аптеката;
• Участие в ревизии;
• Спазване на приетите стандарти и политики за работа в аптеката;
• Лоялност и отговорност към работния процес;
• Участие в представянето на всички маркетингови активности и промоционални кампании.

Изисквания:
• Диплома или текущо образование в специалност Фармация;
• Мотивация за развитие в сферата;
• Опит на сходна позиция ще се счита за предимство;
• Компютърна грамотност;
• Доброто владеене на английски език ще се счита за предимство;
• Отлични комуникативни умения и опит в консултирането на клиенти;
• Отговорност и внимание към детайлите.

Нашият клиент предлага:
• Отлично възнаграждение и бонуси;
• Гъвкаво работно време;
• Възможност за работа на непълен работен ден;
• Удобна локация;
• Пакет допълнителни социални придобивки и бонуси;
• Възможност за развитие и подкрепящ екип.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография (Не забравяйте да посочите референтен
номер на обявата MV_KKVA).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Здравеопазване
Фармация

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

07.08.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК