Магистър-фармацевт

В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата
при намиране на нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С
гордост можем да кажем, че вече 16 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата.
Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най- добрата
версия на себе си. Участваме в развитието на много български и международни компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за бизнеса им. Нашата мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се разраства, което остава нашата най-
голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти – утвърдена в страната верига аптеки – търсим компетентен
Магистър-фармацевт. Позицията е отлична възможност за кандидати, които търсят кариерно развитие, динамична работна среда и подхождат с внимание и грижа към здравето и благополучието на потребителите.

Основни отговорности:
*Консултира клиентите, разпознава техните нужди и предлага подходящи продукти за
информирано решение, като предоставя подробни инструкции за употреба и дава информация за потенциални противопоказания;
*Отпуска лекарствени продукти по и без предписание, хранителни добавки и медицинска
козметика;
*Въвежда данни в аптечната система и попълване на документация при продажба на
лекарствени средства;
*Материална отговорност за стоките и финансовите средства, свързани с търговската дейност на аптеката;
* Инвентаризация и следене на сроковете на годност на асортимента в аптеката;
* Спазване на установените стандарти и политики за работа в аптеката.

Изисквания:
*Магистърска степен по фармация;
*Отлични комуникационни и организационни умения;
*Отговорност и внимание към детайлите;
*Желание за работа в екип;
*Добро познаване на регулаторните изисквания в сферата на фармацията.

Нашият клиент предлага:
*Отлично възнаграждение и бонуси;
*Гъвкаво работно време;
*Пакет допълнителни социални придобивки;
*Работа в динамична и подкрепяща среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография (Не забравяйте да посочите референтен
номер на обявата TT_MF).
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Здравеопазване
Фармация

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

07.08.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК