Специалист продажби - хранителни добавки

Описание

Отговорности:

- Посрещане и обслужване на клиенти в нашия офис
- Обработване на поръчки, включително взети на място, по телефон и онлайн, през нашите канали на комуникация (имейл, приложения за комуникация и социални мрежи)
- Предоставяне на информация и консултации за предлаганите продукти
- Поддържане на работното място в отличен търговски вид
- Помощ за клиентите при избора на продукти
- Извършване на продажби и обработка на плащания
- Приемане и подреждане на стока
- Разширяване на клиентската база

Изисквания:
- Интерес към здравословния начин на живот и хранителните добавки
- Комуникативност и вежливост
- Обща компютърна грамотност (MS Office и фирмен софтуер за управление на продажбите)
- Умения за работа с касов апарат и ПОС терминал
- Прецизност при работа с пари и документи
- Средно или висше образование
- Доброто владеене на английски език и опит в сферата на търговията се считат за предимство
- Минимум 1 година опит в работа с клиенти

Какво предлагаме:
- Мотивиращо месечно възнаграждение
- Бонуси, базирани на постигнатите резултати от продажбите
- Специални отстъпки за продуктите на ProLact
- Обучение и възможност за професионално развитие
- Приятелска среда и сплотен екип
- Работа с иновативни пробиотични хранителни добавки
- Възможност за израстване във фирмената йерархия
- Възможност за научаване на нова и интересна информация, свързана със здравето и здравословното хранене
- Работа в модерна офис среда на комуникативно и удобно място в Бизнес център „Сердика“

Как да кандидатствате:
Ако сте заинтересовани от тази възможност и отговаряте на изискванията, моля, изпратете Вашето CV и мотивационно писмо, в което споделете защо искате да работите в ProLact, какво харесвате в работата с клиенти и какъв е Вашият личен път към по-здравословен начин на живот. Очакваме Вашите кандидатури на jobs@prolact.bg.

Не пропускайте шанса да се присъедините към нашия екип и да се развивате заедно с нас!

Кои сме ние:
- ПроЛакт Трейд е ексклузивен дистрибутор на пробиотиците на ProLact на българския пазар.
- ProLact е иновативна компания, специализирана в производството на последно поколение пробиотици и хранителни добавки.
- Екипът на ProLact разработва и предлага пробиотици на българският пазар от над 20 години.
- Ние сме водещ производител на private label хранителни добавки в Европа.
- Нашата мисия е предлагането на персонализиран подход към различните здравословни нужди на клиентите ни.

Станете част от екипа на ProLact и помагайте на клиенти ни да подобрят здравето си с висококачествени пробиотици!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 0 лева на месец

Категория:

Биотехнологии
Фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Гюешево 83, бизнес център Сердика, сграда 1, София

Дата:

09.08.2024

Организация:

ПроЛакт Трейд ЕООД

Повече информация за ПроЛакт Трейд ЕООД може да получите ТУК