СЛУЖИТЕЛ – АДМИНИСТРАЦИЯ ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако владеете английски и/или немски език и желаете да комуникирате непрекъснато с чужденци,

ако умеете да си сътрудничите с различни хора и сте екипен играч,

ако сте внимателен към детайла и работата с документация е Вашата силна страна,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:

Основни задължения на позицията:
- Осъществяване на ежедневна комуникация с колеги и гости на компанията
- Подпомагане на административните дейности (актуализиране на база данни, изготвяне на справки, оформяне и осъществяване на качествен контрол на документооборота)
- Подготвяне на материали за срещи и документи за подпис, както и подпомагане при организирането на срещи
- Други релевантни дейности, възложени от прекия ръководител

Изисквания към търсения кандидат:
- Има предишен административен опит и умее да работи с конфиденциална информация
- Владее много добре английски и/или немски език (писмено и говоримо)
- Притежава завършено висше образование
- Работи добре с МS Office
- Е изключително организиран, отговорен и е с добра езикова култура

Предимствата за Вас:
- Ще бъдете назначени на трудов договор при 8-часов работен ден и 25-дневен платен годишен отпуск
- Ще имате възможност да надградите своята професионална компетентност
- Ще работите в разнообразна и динамична атмосфера, с екип от професионалисти в своята област
- Ще получите шанса да работите за генералния представител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra за България

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 05.12.2017г., като посочите референтния номер на позицията (Adm_Sf_1117), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

22.11.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК