СПЕЦИАЛИСТ ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛА

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако имате опит в подбор на персонал за различни сфери и йерархични нива,

ако умеете да следвате стриктни правила и стандарти за работа,

ако сте умерено комуникативен/на, но достатъчно аналитичен/на,

ако имате стремеж към непрекъснато подобряване на представянето си и сте ангажиран/а към резултатите на отдела,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ ЗА ПОЗИЦИЯТА:

- Активно участие в процесите по създаване и разпространение на обяви за вакантни позиции и стажантски програми
- Селектиране по документи и провеждане на директни срещи с кандидати в цялата страна, посредством различни методи и видове интервюта
- Непрекъснато комуникиране (дистанционно и на място) с кандидати за работа и стажове, вкл. покани за интервюта, обратна връзка, координация на назначения
- Подпомагане на административните и своевременно актуализиране на отчетните дейности, свързани с подбора на персонал
- Подготовка и участие на кариерни изложения в страната, вкл. рекламни и презентационни материали
- Следене и оптимизиране на показателите на отдела (лични и екипни)

ПОДХОДЯЩИЯТ КАНДИДАТ:

- Притежава диплома за висше образование в областта на човешките ресурси
- Е изключително организиран, стриктен и аналитичен
- Комуникативен е, пунктуален и внимателен към детайла
- Умее да се изразява правилно и структурирано в устна и писмена форма (на български и чужд език)
- Владее добре немски и/или английски език (писмено и говоримо)
- Има положителна нагласа и разбиране за ролята на HR-a в организацията
- Ползва свободно MS Office пакет

Предишен опит в директен подбор на персонал е задължителен (минимум 2 години от последните 5).

ПРЕДИМСТВАТА ЗА ВАС:

- Ще имате възможността да се докоснете до ноу-хау в областта на човешките ресурси
- Ще работите на пълен работен ден при 5-дневна работна седмица с 25-дневен платен годишен отпуск и срочен трудов договор (1 година)
- Ще придобиете реален трудов опит в подбор за позиции от различни йерархични нива и подобряване на организационните и комуникативни умения
- Ще работите по различни, креативни проекти (при успешно изпълнение на основните задължения), свързани с атрактивни марки като Mercedes-Benz, Setra и FUSO
- Ще бъдете директно подчинени на Мениджър подбор, оценка и развитие на персонала за цяла България

Ако предложението провокира интереса Ви, изпратете Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 19.02.2018г., като посочите референтния номер на позицията (HR_R_0218), за която кандидатствате!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

02.02.2018

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК